PRVENSTVO CRNE GORE U RADU PASA PTIČARA

Prvenstvo Crne Gore u radu pasa ptičara „Sveti Hubert – na šljuku“ održano je 24. decembra 2016 godine na terenima Lovačkog društva „Zeta“ u Golubovcima.

Na takmičenju  u Golubovcima učestvovala su 22 takmičara iz Podgorice, Budve, Kotora i Tivta.

Takmičenje je održano po pravilniku svjetske kinološke federacije, u tri kategorije.

Pobjednik ove manifestacije bio je Dalibor Škatarić član LD “Zeta” .

Nagradu Prvoplasiranom uručio je predsjednik Gradske Opštine Golubovci gospodin Dušan Radonjić.

Lovačko društvo “Zeta” kao organizator, od strane takmičara, dobilo je pohvale za dobro organizovano takmičenje, a sa Kinološkim savezom Crne Gore dogovoreno je da Lovačko društvo “Zeta” organizuje u avgustu 2017 još jedno takmičenje koje će zajedno sa ovim ući u kalendar takmičenja za 2017 godinu.

Dobro druženje nakon takmičenja nastavljeno je u hotelu “Arija”.